Rize merkeze bağlı Taşlıdere Mahallesi Rize-Güneysu Karayolu üzerinde bulunan AFAD İl Müdürlüğü binasının arkasından kopan kayalar tehlike saçıyor.Eski taşocağı olarak da bilinen bölgede AFAD tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan binanın hemen arkasından kopan kayalar yeni binaya zarar verirken, yan tarafta bulunan ve personelin kullandığı futbol sahası da kopan kaya parçalarıyla hasar görerek kullanılamaz hale geldi.![](https://www.rizehaberleri.com.tr/images/files/2024/03/65f8a24a52f90.jpg)
![](https://www.rizehaberleri.com.tr/images/files/2024/03/65f8a24a52f90.jpg)
![](https://www.rizehaberleri.com.tr/images/files/2024/03/65f8a253dbd58.jpg)
El vardır ele olur el, Bel vardır bele olur bel, Dil vardır dile olur dil, Göl vardır göle olur göl.