AK Parti Fındıklı İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, Eski Belediye Başkanı Adnan Özbalaban’ın Ankara’da hayatını kaybettiği belirtildi.Yapılan açıklamada, “İlçemizde birçok hizmete imza atmış 3 dönem Ak Parti Fındıklı Belediye Başkanlığı görevini yürüten sayın Adnan Özbalaban vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve teşkilatımıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz." denildi.Balaban'ın cenazesi Ankara Beytepe Camiinde kılınarak Aile kabristanlığına defnedildi.
Gündem
Yayınlanma: 03 Mayıs 2024 - 20:29
Fındıklı Eski Belediye Başkanı Adnan Özbalaban öldü
Rize’nin Fındıklı İlçesi Eski Belediye Başkanı Adnan Özbalaban hayatını kaybetti.
Gündem
03 Mayıs 2024 - 20:29