İşte Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü
Üç grupta 30 takımın mücadele edeceği 2019-2020 Futbol Sezonu Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi fikstürü yayınlandı.
2019-2020 Futbol Sezonu Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi 19 Ekim 2019 Cumartesi ve 20 Ekim Pazar günü oynanacak olan 1. Hafta karşılaşmaları ile başlıyor.
9 hafta sürecek olan ligin ilk devresi 14-15 Aralık 2019 tarihinde oynanacak olan 9. Hafta maçlarıyla sona erecek. Bir hafta aranın verileceği ligde ikinci devre ise 28-29 Aralık tarihlerinde oynanacak olan 10. Hafta maçlarıyla başlayacak. İkinci devrenin tamamlanma tarihi ise 22-23 Şubat 2020 olarak belirlendi.
Rize sahilindeki Merkez Futbol Sahasının da tamamlanmasıyla 16 Kasım tarihinden itibaren maçlar bu sahada da oynanmaya başlayacak.
A Grubu Takımları: Güneysuspor, Telekomspor, Kalkandere Ormanlı, Yolbaşıspor, Tunca Belediyespor, Madenli Belediyespor, Pazar Form Fitness, Kalkanderespor, Srahozspor, Palivatspor
B Grubu Takımları: Büyükköyspor, Alipaşaspor, Rize Belediyespor, Çiftlikspor, Pazar Zaferspor, Ardeşengücü, Çamlıhemşin Belediyespor, Pazar Derebaşı, Çaykurspor, Çayeli Gençlerbirliği
C Grubu Takımları: Kopuzlar Vakfı Veliköyspor, Çayeli Arsovosspor, Ardeşenspor, Kendirli Belediyespor, Azaklıköyüspor, Kalecikspor, İl Özel İdarespor, Kirazdağıspor, Pirinçlikköyüspor (Ligden çekildi), Fındıklıspor
Rize 1. Amatör Küme Ligi Fikstürü | ||||
Saat | Takımlar | Saha | G | |
1. Hafta (19 Ekim Cumartesi) | ||||
14.00 | Kalkandere Ormanlı | Telekomspor | K.dere | A |
13.00 | Ardeşenspor | Çayeli Arsovos | Ardeşen | C |
13.00 | Madenli Belediye | Kalkanderespor | Çayeli | A |
11.00 | Pazar Form Fitness | Palivatspor | Pazar | A |
13.30 | Pazar Zaferspor | Çaykurspor | Pazar | B |
12.00 | Kendirli Belediye | K.V. Veliköyspor | D.pazarı | C |
14.00 | Çiftlikspor | Büyükköyspor | D.pazarı | B |
20 Ekim Pazar | ||||
12.00 | Rize Belediyespor | Alipaşaspor | Güneysu | B |
14.30 | İl Özel İdarespor | Fındıklıspor | Güneysu | C |
13.00 | Yolbaşıspor | Güneysuspor | K.dere | A |
12.00 | Ardeşengücü | Pazar Derebaşı | Ardeşen | B |
14.00 | Tunca Belediye | Srahozspor | Ardeşen | A |
13.00 | Çamlıhemşin Belediye | Çayeli Gençlerbirliği | Ç.hemşin | B |
12.00 | Kalecikspor | Kirazdağıspor | D.pazarı | C |
14.00 | Azaklıköyüspor | Pirinçlikköyüspor | D.pazarı | C |
2. Hafta (26 Ekim Cumartesi) | ||||
13.30 | Güneysuspor | Tunca Belediye | Güneysu | A |
11.00 | Telekomspor | Yolbaşıspor | D.pazarı | A |
13.30 | Kirazdağıspor | İl Özel İdarespor | D.pazarı | C |
11.00 | K.V. Veliköyspor | Azaklıköyüspor | Salarha | C |
13.30 | Srahozspor | Madenli Belediye | Salarha | A |
13.00 | Kalkanderespor | Pazar Form Fitness | K.dere | A |
13.00 | Fındıklıspor | Ardeşenspor | Fındıklı | C |
27 Ekim Pazar | ||||
13.00 | Pazar Derebaşı | Çamlıhemşin Belediye | Pazar | B |
11.00 | Çayeli Gençlerbirliği | Rize Belediyespor | Çayeli | B |
13.00 | Çayeli Arsovos | Kendirli Belediye | Çayeli | C |
11.00 | Alipaşaspor | Çiftlikspor | D.pazarı | B |
13.30 | Çaykurspor | Ardeşengücü | D.pazarı | B |
13.00 | Büyükköyspor | Pazar Zaferspor | Büyükköy | B |
13.00 | Pirinçlikköyüspor | Kalecikspor | Ardeşen | C |
3. Hafta (02 Kasım Cumartesi) | ||||
13.00 | Yolbaşıspor | Kalkandere Ormanlı | K.dere | A |
13.00 | Tunca Belediye | Telekomspor | Ardeşen | A |
13.00 | Madenli Belediye | Güneysuspor | Çayeli | A |
11.00 | Pazar Derebaşı | Çayeli Gençlerbirliği | Pazar | B |
13.30 | Pazar Form Fitness | Srahozspor | Pazar | A |
11.00 | Çiftlikspor | Rize Belediyespor | D.pazarı | B |
13.30 | Kalecikspor | K.V. Veliköyspor | D.pazarı | C |
13.00 | Çamlıhemşin Belediye | Çaykurspor | Ç.hemşin | B |
03 Kasım Pazar | ||||
13.00 | Ardeşengücü | Büyükköyspor | Ardeşen | B |
13.00 | Kalkanderespor | Palivatspor | K.dere | A |
13.00 | Pazar Zaferspor | Alipaşaspor | Pazar | B |
11.00 | Azaklıköyüspor | Çayeli Arsovos | Güneysu | C |
13.00 | İl Özel İdarespor | Pirinçlikköyüspor | Güneysu | C |
11.00 | Kirazdağıspor | Fındıklıspor | D.pazarı | C |
13.00 | Kendirli Belediye | Ardeşenspor | D.pazarı | C |
4. Hafta (09 Kasım Cumartesi) | ||||
13.00 | Rize Belediyespor | Pazar Zaferspor | Güneysu | B |
11.00 | K.V. Veliköyspor | İl Özel İdarespor | D.pazarı | C |
13.30 | Çaykurspor | Pazar Derebaşı | D.pazarı | B |
13.00 | Çayeli Arsovos | Kalecikspor | Çayeli | C |
11.00 | Pirinçlikköyüspor | Kirazdağıspor | Ardeşen | C |
13.00 | Ardeşenspor | Azaklıköyüspor | Ardeşen | C |
13.00 | Fındıklıspor | Kendirli Belediye | Fındıklı | C |
13.00 | Büyükköyspor | Çamlıhemşin Belediye | Büyükköy | B |
10 Kasım Pazar | ||||
13.00 | Çayeli Gençlerbirliği | Çiftlikspor | Çayeli | B |
13.00 | Güneysuspor | Pazar Form Fitness | Güneysu | A |
11.00 | Telekomspor | Madenli Belediye | D.pazarı | A |
13.30 | Alipaşaspor | Ardeşengücü | D.pazarı | B |
13.00 | Kalkandere Ormanlı | Tunca Belediye | K.dere | A |
13.00 | Srahozspor | Kalkanderespor | Salarha | A |
13.00 | Palivatspor | Yolbaşıspor | Ardeşen | A |
5. Hafta (16 Kasım Cumartesi) | ||||
13.00 | Pazar Derebaşı | Büyükköyspor | Pazar | B |
13.00 | Ardeşengücü | Rize Belediyespor | Ardeşen | B |
13.00 | Çamlıhemşin Belediye | Alipaşaspor | Ç.hemşin | B |
13.00 | Srahozspor | Palivatspor | Salarha | A |
11.00 | Azaklıköyüspor | Kendirli Belediye | Merkez | C |
13.30 | İl Özel İdarespor | Çayeli Arsovos | Merkez | C |
17 Kasım Pazar | ||||
13.00 | Madenli Belediye | Kalkandere Ormanlı | Çayeli | A |
11.00 | Kirazdağıspor | K.V. Veliköyspor | D.pazarı | C |
13.00 | Kalecikspor | Ardeşenspor | D.pazarı | C |
13.00 | Çaykurspor | Çayeli Gençlerbirliği | Güneysu | B |
11.00 | Pirinçlikköyüspor | Fındıklıspor | Ardeşen | C |
13.30 | Tunca Belediye | Yolbaşıspor | Ardeşen | A |
11.00 | Pazar Form Fitness | Telekomspor | Pazar | A |
13.30 | Pazar Zaferspor | Çiftlikspor | Pazar | B |
13.00 | Kalkanderespor | Güneysuspor | K.dere | A |
6. Hafta (23 Kasım Cumartesi) | ||||
13.00 | Güneysuspor | Srahozspor | Güneysu | A |
11.00 | Telekomspor | Kalkanderespor | Merkez | A |
13.30 | Çiftlikspor | Ardeşengücü | Merkez | B |
13.00 | Yolbaşıspor | Madenli Belediye | K.dere | A |
11.00 | Palivatspor | Tunca Belediye | Ardeşen | A |
13.30 | Ardeşenspor | İl Özel İdarespor | Ardeşen | C |
13.00 | K.V. Veliköyspor | Pirinçlikköyüspor | D.pazarı | C |
24 Kasım Pazar | ||||
13.00 | Kalkandere Ormanlı | Pazar Form Fitness | K.dere | A |
11.00 | Kendirli Belediye | Kalecikspor | D.pazarı | C |
13.30 | Alipaşaspor | Pazar Derebaşı | D.pazarı | B |
13.00 | Fındıklıspor | Azaklıköyüspor | Fındıklı | C |
13.00 | Büyükköyspor | Çaykurspor | Büyükköy | B |
13.00 | Rize Belediyespor | Çamlıhemşin Belediye | Merkez | B |
11.00 | Çayeli Gençlerbirliği | Pazar Zaferspor | Çayeli | B |
13.00 | Çayeli Arsovos | Kirazdağıspor | Çayeli | C |
7. Hafta (30 Kasım Cumartesi) | ||||
11.00 | Ardeşengücü | Pazar Zaferspor | Ardeşen | B |
13.30 | Pirinçlikköyüspor | Çayeli Arsovos | Ardeşen | C |
13.00 | Çamlıhemşin Belediye | Çiftlikspor | Ç.hemşin | B |
13.00 | Pazar Derebaşı | Rize Belediyespor | Pazar | B |
13.00 | Çaykurspor | Alipaşaspor | D.pazarı | B |
11.00 | Çayeli Gençlerbirliği | Büyükköyspor | Çayeli | B |
13.30 | Madenli Belediye | Tunca Belediye | Çayeli | A |
13.00 | Kalecikspor | Azaklıköyüspor | Merkez | C |
01 Aralık Pazar | ||||
13.00 | İl Özel İdarespor | Kendirli Belediye | Merkez | C |
13.00 | Kirazdağıspor | Ardeşenspor | D.pazarı | C |
13.00 | Fındıklıspor | K.V. Veliköyspor | Fındıklı | C |
13.00 | Pazar Form Fitness | Yolbaşıspor | Pazar | A |
13.00 | Kalkanderespor | Kalkandere Ormanlı | K.dere | A |
13.00 | Srahozspor | Telekomspor | Salarha | A |
13.00 | Palivatspor | Güneysuspor | Ardeşen | A |
8. Hafta (07 Aralık Cumartesi) | ||||
11.00 | Telekomspor | Güneysuspor | Merkez | A |
13.00 | Rize Belediyespor | Çaykurspor | Merkez | B |
13.00 | Yolbaşıspor | Kalkanderespor | K.dere | A |
13.00 | Tunca Belediye | Pazar Form Fitness | Ardeşen | A |
13.00 | Çayeli Arsovos | K.V. Veliköyspor | Çayeli | C |
11.00 | Kendirli Belediye | Kirazdağıspor | D.pazarı | C |
13.30 | Alipaşaspor | Büyükköyspor | D.pazarı | B |
08 Aralık Pazar | ||||
13.00 | Kalkandere Ormanlı | Srahozspor | K.dere | A |
13.00 | Pazar Zaferspor | Çamlıhemşin Belediye | Pazar | B |
11.00 | Ardeşengücü | Çayeli Gençlerbirliği | Ardeşen | B |
13.30 | Ardeşenspor | Pirinçlikköyüspor | Ardeşen | C |
13.00 | Madenli Belediye | Palivatspor | Çayeli | A |
13.00 | Azaklıköyüspor | İl Özel İdarespor | Merkez | C |
11.00 | Çiftlikspor | Pazar Derebaşı | D.pazarı | B |
13.00 | Kalecikspor | Fındıklıspor | D.pazarı | C |
9. Hafta (14 Aralık Cumartesi) | ||||
11.00 | İl Özel İdarespor | Kalecikspor | Merkez | C |
13.30 | K.V. Veliköyspor | Ardeşenspor | Merkez | C |
13.00 | Kirazdağıspor | Azaklıköyüspor | D.pazarı | C |
13.00 | Pirinçlikköyüspor | Kendirli Belediye | Ardeşen | C |
13.00 | Fındıklıspor | Çayeli Arsovos | Fındıklı | C |
13.00 | Srahozspor | Yolbaşıspor | Salarha | A |
13.00 | Güneysuspor | Kalkandere Ormanlı | Güneysu | A |
13.00 | Pazar Derebaşı | Pazar Zaferspor | Pazar | B |
13.00 | Çayeli Gençlerbirliği | Alipaşaspor | Çayeli | B |
13.00 | Çamlıhemşin Belediye | Ardeşengücü | Ç.hemşin | B |
15 Aralık Pazar | ||||
13.00 | Kalkanderespor | Tunca Belediye | K.dere | A |
13.00 | Palivatspor | Telekomspor | Ardeşen | A |
13.00 | Büyükköyspor | Rize Belediyespor | Büyükköy | B |
13.00 | Pazar Form Fitness | Madenli Belediye | Pazar | A |
13.00 | Çaykurspor | Çiftlikspor | D.pazarı | B |